| Sorana_7592 a întrebat:

Hey! Voi de unde descarcati de obicei muzica? Care sunt cele mai bune site-uri pentru asa?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

De pe YouTube, cu www.listentoyoutube.com
Eu chiar nu vă înțeleg când umblați ca disperații după alte site-uri când acest site conține de toate.

Baftă

| Asdfghjklm a răspuns:

Scrii pe google numele melodiei si artistul apoi download fisierul meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@7h30, fiindca site-ul ala nu prea e cunoscut. Eu tot de la tine am aflat de listentoyoutube si umblam ca disperata dupa altele...