| andreea_8479 a întrebat:

De pe TPU...pe cine simpatizati si pe cine nutongue

de ce?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Cea mai capabila, echilibrata, inteligenta de pe site - psiholoaga. Mi se pare singura persoana de site care detine intr-adevar amanunte despre valorile, personalitatea si eul unei persoane, raspunde direct si ofera solutii viabile asupra unor probleme delicate. In rest, mai apreciez unele persoana, insa cu suisuri si coborasuri, in sensul ca sometimes ironia exagerata nu prea agreeaza, desi se vede ca omul care capacitate intelectuala
La categoria ''antipatici'' - sunt cativa, pana-n 5. dar nu merita sa dau cu ulei si sa amplific starea conflictelor ca si asa ultimele zile parca toti au stat cu fundul pe ceanul fierbinte, o fi din cauza alegerilor tongue

46 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu ma inteleg bine cu toata lumea si am de invatat de la toti. E un user care ma tot declara proasta pe unde poate, dar nu ma deranjeaza prea tare, in definitiv fiecare are dreptul la o parere.

| elena a răspuns:

Valimocanu, harciog, bro, mlm, roxxi, secretel, nobody, anna, april, supersex, gustos, auran, sufletel13 ...pe cei care nu-i simpatizez nu-i tin minte

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mie imi sunteti dragi toti, daca nu mi-a placut ceva am spus, dar am ramas prieteni in continuare.Nu imi plac conflictele, doresc sa fim uniti, doresc sa fim TPU.

| psiholoaga a răspuns:

Am sa ii pun pe toti pe aceeasi lista. Aceleasi persoane uneori imi plac, alteori mai putin, in functie de atitudinea pe care o iau sau de intrebarile/raspunsurile lor. Am sa ii enumar si pe cei care au iesit: bro, emil, pupimik, psihosex, no god, hirciog, tundenana, eileen, kh1ss, aliosa, leluc, elena, lolita, andreutz, mike, moony, shin, zazu, selfhelp si ar mai fi doi baieti (nu mai stiu cum ii cheama: un yogin si un rockerlaughing cine se recunoaste, la apel!), danielbv, ioanaa, moiadaniela, supersex. Cu restul, fie am interactionat putin si inca nu pot spune daca imi plac sau nu si cand, fie nu imi vin acum in minte.

| psiholoaga a răspuns:

A, ii adaug si eu pe regis, criticul si alexandrina. Crucified Countess, pentru tine am sentimente confuze deocamdatalaughing

| psiholoaga a răspuns:

A, da. Si mie imi place tipul verde. Imi aminteste de shrekbig grin

cami
| cami a răspuns:

Sa-ncep eu?
ii simpatizez pe toti ce mi-au fost alaturi in disputa mea cu gabriel, si anume : Nobody, NoGod, criticul, harciog, lia, tukhey, prmfl, dl inginer,. shock. mike, rroxi34, si sunt mai multi, dar nu le stiu nick-name`ul.
Pe cine nu? mai incape vorba...

| JustMeFlory a răspuns:

Eu una ii simpatizez pe cei activi, cei care dau sfaturi bune, si pe cei care m'au ajutat! totusi...imi pare rau ca pe mine nu ma simpatizeaza nimeni... dar nu e nicio problema!happy

| Klara a răspuns:

Hmm...
Legiuitoarea, Psiholoaga, Cami, Alexandrina, Dyanna, Ellien, BenZona, Enigma, Sensei, etc happy

| dulshe a răspuns:

Cum toti suntem o familie, eu simpatizez pe TOTI, nu exista cineva care sa nu ma inteleg bine, binenteles ca au fost muci conflicate dar trec cu vederea, toti trebuie sa fim uniti si sa ajutam, Traiasca TPU!

| ioanaa a răspuns:

Imi place foarte mult cum gandeste Psiholoaga si Legiuitoarea. Imi sunt dragi toti, in special lolita, delight, cami, secretzel, dulce, bro (si toti cei care s-au retras), criticul, harciog, lia, melina, nogod, nobody. si mamaa, multi mai sunt laughing Am si cateva retineri fata de unii utilizatori, dar nu are rost sa-i mentionez.

| ioanaa a răspuns:

Bineinteles ca si flory si crissa, tipulverde (care inca nu a schimbat poza aia, la care cand ma uit mi se ridica parul in cap laughing), constantaproca, zombe3, vali mocanu. ce sa fac, sunteti cativa (mai multi) care mi-ati intrat la inima laughing

| Ben. a răspuns:

Imi plac toti care au dat un raspuns care a ajutat pe cineva.sunt incantat ca am fost si eu mentionat ...hi hi hi.va multumesc tuturor ca existati si-mi pare rau ca oamenii nu-si pot reprima nevoia de a insulta.cum am mai spus :violenta verbala duce la violenta fizica.as vrea sa fi putut sa-l ajut pe gabrielutzu... of...

| Ben. a răspuns:

Era sa uit, batranetile...deh! crucified countess, moony si mai ales...bibitza. youpiiiiiii!

| Ben. a răspuns:

Psiholoaga, nu mai ascunde ce e intre noi. sa fie pe fata si sa vaza toti.ca e iubire curata! am uitat sa te subliniez pe lista mea de preferinte, dar tu stii ca n-o sa renunt la ce e intre noi.

| Ben. a răspuns:

Mi-a scapat flory.nu mai ma duce mintea, asta e!

| andreea_8479 explică:

Multumesc crysty010.sh celorlalti pentru raspuns

| lia a răspuns:

Bro, Emil, Criticul, Moony, Cami, Mike, Pupimik, Auran, Delight, Ioanaa, Crucified-Countess, No God, Dr. Ben Zona, Tukhey, Harciog, Secretel, Lolita, Legiuitoarea- pe aceasta cale imi cer scuze ca ti-am dat un vot stupid, a fost din greseala, ma ierti Legiuitoarea? Eu nu acord voturi de acest gen, atunci a facut figuri soricelul meu, trebuia sa ii schimb bateriile... sper sa nu fie nevoie de emisiunea Iarta-mahee hee
Imi cer scuze daca am uitat pe cineva, dar imi amintesc in decursul zilei si vin cu completari happy
Pe cine nu simpatizez nici nu are rost sa ma obosesc sa ii mentionezhee hee

| lia a răspuns:

Nu stiu cum de am reusit sa uit de tine Crissa, poate pentru ca meritai un mesaj in care sa te mentionez singura happy

| CrucifiedCountess a răspuns:

BRo, no god, criticul, emil, delight, secretel, moony, lolita, zbenguici, blonda_suprema, nebundupatine, tipul_verde

| CrucifiedCountess a răspuns:

Pe mine nu ma enumereaza nimeni?sadnici macar la d'aia nesimpatizati? crying(

| CrucifiedCountess a răspuns:

Multumesc benZona! :X:X:X:X

| CrucifiedCountess a răspuns:

Psiholoaga..si eu te iubesc! :X

| CrucifiedCountess a răspuns:

Love u too delight :X

| Krina a răspuns:

Sunt cativa aceia pe care nu ii favorizez.Vad ca pe site sunt si nume noi despre care inca nu stiu mare lucru (am lipsit 3 saptamana de pe site, dar ma pun la curent) happy, insa favoritii mei sunt: cami, zazu, psiholoaga, Antonia, supersx, bro, mike, andreutz, NoGod, Valimocanu, selfhelp, lolita, rroxi43, pupimik, emil, moonY, brigaela, Dr.BenZona, blonda_suprema, Bula, tundenana, mariana, cecilia, delight, criticul, constantaproca, Daniela, regis, andi, gbrltdr, videoblog, Alexandrinaa, Adry, cristi21, darkamino... pheuuu... multi mai sunteti tongue
Sper ca nu am uitat pe nimeni happy, iar ordinea e aleatorie.

| andreutz a răspuns:

Ce imi place mie intrebarea asta :p o s ma rezum doar la cativa useri, ca nu prea mai retin numele multora...printre preferati se numara mihai (nu mai stiu ce nick are momentan, scuze), carla, psiholoaga, krina, cami, roxi43, nogod, selfhelp, cotzobel, jani, tot eu, gabytzza, kitty, pupikmik, etc...mentionez ca ordinea este aleatorie...pe cine am uitat, scuzele de rigoare sper ca se vor accepta happy pe cine nu simpatizez? hmm...grea intrebare... voi raspunde maine...sa vad daca mai exista asemenea specimene pe site mai intai :p

| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

Pe toti si mai ales pe u :d

| remus a răspuns:

Sinteti dragute si simpatici, este bine cit timp ne ajutam... ideal este sa ingaduim unii dupa altii, nu putem fi perfecti... sintem asa cum n-ea lasat Dumnezeu.

| Zoombe3 a răspuns:

Anna, Brigaela, Bro, Emil, Ioana, Psiholoaga, Selfhelp, Supersx.