| broscutsaaa a întrebat:

De revelion am vorbit cu prietenii, sa facem la unul dintre noi. Un baiat a vorbit cu parintii lui, si facem la el acasa, dar eu daca le zic parintilor mei ca mergem la petrecere la un baiat, nu ma lasa. O prietena m`a sfatuit sa le spun ca ma duc la ea, dar totusi nu prea vreau sa-i mint. Cum... sau ce sa fac sa ma lase? Tin sa mentionez ca inca nu le-am spus de petrecere.

Răspuns Câştigător
| mihaeelaa a răspuns:

Pai ii spui pur si simplu.atat timp cat sunt si fete nu e o problema adica nu vad de ce nu te-ar putea lasa.doar te duci sa te distrezi si chiar daca te-ai duce la prietena ta tot ar fi baietii. explica-le ca doar nu o sa-ti taie capu.sunteti niste prieteni cu totii si doar va distrati:d.

4 răspunsuri:
| white_2190 a răspuns:

Vorbeste cu ei... fa'i sa aiba incredere in tine.cu timpul vor aprecia faptul ca nu i'ai mintit.si ca nu te feresti de ei.happy explica'le situatia...si faptul ca ai fi putut opta pentru o minciuna happy multa bafta si distractie placuta

| hubbelllllll a răspuns:

Nu cred ca ar fi bine sa'i minti.Inceatca sa ii convingi spune-le ca vor fi si parinti lor acasa si ca vor fi si prietenele talewinking si ca totul va fi ok si daca te lasa dupa meizul noptii ar fi bine sa i su i sa le ureziu un an nou fericit asa vor vedea ca ti a pasat si de eiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma duc la un baiat:/
Zii ca nu faceti doar voi 2ci o gask intreaga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa le spui despre petrecere, eu cred ca nu sunt asa rai parinti tai, ei vreau doar sa te protejeze.