| anonim_4396 a întrebat:

De revelion o sa fac cu colegii de clasa o mica petrecere la o cabana. Dupa cateva pahare de bautura, unele fete ar deveni " horny " si ar dori sa faca sex cu mine, cum sa reactionez? Ce sfaturi imi puteti da?

PS : Sunt virgin... ( avem 15 - 16 ani )

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Tu glumesti? laughing

| oMycutzzaVrajitoare a răspuns:

Pai daca crezi ca esti pregatit si vrei asta ai putea incerca, dar daca fetele sunt baute a doua zi ar putea iesi cu scandal.Ai grija ce faci acolo smug. Distractie placuta!

| rutanklan a răspuns:

Pai e simplu, adica le iei pe alea cu care crezi ca ai avea o sansa, le inchizi intr-o camera, le dai sa bea(da nu cola fanta sau sprite) si daca tipa sau ceva scoti pusca la ele si zici "on your fours bitches!

| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

Ahahahahah, bă da' eşti optimist!
De unde ştii tu că or să devină "in ză mood for p*lă"? Majoritatea cred că or să se târască până în pat şi or să adoarmă, or să borască în şi pe lângă WC sau or să se plângă de dureri.
Ceva-mi spune că nu or să aibă chef de f*tai, şi nici voi dacă o să le vedeţi bete şi cu vomă în colţul gurii.

| Kaulytz_Damon_1999 a răspuns:

Dac ele ar dorisa faca sex, tu incearacs a le refuzi prima data, si daca vezi ca insista, inseamna ca sunt baute deabinelea si ai grija sa ai amrtori cand te roaga de multe ori si la a doua rugaminte le duci intr-o camera si bumtzi bumtzi bumtzi, si daca a doua zi te parasc ca nuju ce ai facut si nu stiu cum ia martori si gata ai rezolvat problemawinkingIn cele mai mutel cazuri asa mergewinking

| iubareatza30 a răspuns:

Poi daca fetele sunt ametite si nu stiu ce fac ar trebui sa le lasi in pace, sa nu faceti nimic deoarece ar putea sa le para rau si tie la fel si ar putea iesi cu scandal... dar daca ele vor asta si daca nu sunt ametite sau chiar bete ai putea sa iti alegi una care iti place si... Spor la treaba! Atentie! Daca o faci ai grija sa fi bine informat si sa te protejezi!happy