| anonim_4396 a întrebat:

De revelion o sa facem toti colegii de clasa o mica petrecere, la o cabana. Cu bautura, mancare...toate ingredientele.Va dati seama dupa dans, cateva pahare de bautura uni dintre noi vom ajunge si la sex. Ce sfaturi imi puteti da?

3 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Cheama-ma si pe mine!

| emilitalia a răspuns:

O plasa de prezervative happyhappy

| MyaEmy a răspuns:

Depinde cati ani aveti, iar daca sunteti destul de mari tu ar trebui sa hotarasti daca doresti sa faci asta.Insa daca este pentru prima oara te sfatuiesc sa nu irosesti acest moment special la o petrecere.
Sper ca te-am ajutat happy