| MhPnr a întrebat:

De unde aş putea cumpăra ştampile cu *LIKE* ? sau lănţişoare cu Derp sau Derpina . Sper că sunteţi 9gaggeri să ştiţi despre ce vorbesc.

Răspuns Câştigător
| Moov a răspuns:

Din cauza ta mi-e pofta de Derp. Erru, sincer nu stiu de unde dar TARE as vrea, probabil ca sunt unele locuri unde iti faci lanturi personalizate si tu ii dai pozele, in cazul nostru meme :]. Eu as vrea un trollface/ me gusta/ *** please sau nothing to do here. Ma caracterizeaza cel mai mult.

| MhPnr explică (pentru Moov):

Oh frate, ce tare, am dat de un 9gagger, am i right?laughing Merci merci merg să mă interesez big grin

2 răspunsuri:
| estampila a răspuns:

Pe www.stampile-ieftine.ro, gasesti sa cumperi stampile cu like, stampile cu smile si alte tipuri de stampile, daca ai nevoie si de alte informatii iti stau la dispozitie http://www.stampile-ieftine.ro/page/contact