| Dexter_8386 a întrebat:

De unde as putea cumpara un "waveboard" din pitesti. Uitati cum arata http://www.street-surfers.co.uk/wp-content/uploads/2008/ 02/diagram.jpg

multumesc:x si

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu iti iei skate normal... cu asta nu poti sa faci nimic, decat sa te plimbi si te plictisesti repede de el

| AlexOrian a răspuns (pentru anonim_4396):

E nu, e mai bun la viraze decat skate-ul si da se pot face scheme si da, foarte simplu!

| AlexOrian a răspuns:

Iti zic totul:
Waveboard(feluri)
locuri:
1)Oxeloboard(bun de tot, il am de 1 an si e doar putin murdar! este cel mai bun!)
Locatiabig grinecathlon ONLY!
Cost:200-300 lei
2)Snakeboard(este cam de note 7-8, pentru ca ti se strica in maxim o luna sad )
Locatia:Metro, Selgros, Careffour
Cost:100-200 lei
3)Casterboard(ca un snakeboard, mic pentru copii mici, dar rezista!)
Locatia:nu mai stiu sigur, la fel ca Snakeboard parca...scuze ca nu imi aduc aminte happy
Cost:100-150 lei
Sper ca te-am ajutat happy

| AlexOrian a răspuns:

Oxelo am si eu si este foarte, bun!
Locatiabig grinecathlon ONLY
Cost:250 lei (sau se ia la reducere cu un card happy )
Caracteristici:
Indoire:
-La inceput se indoaie mai greut, da dupa se va indoi repede peste vreo 6 luni big grin (nota 9, 3)
Viteza:
Viteza o are buna...(nota 8)
Rzistenta:
-Pot sa spun ca parca, parca putin mai rezostent decatskateboardul, eu mi l-am lovit pe al mei de mi de ori si e la fel.(nota 10+!)
P.S:Rezista peste 70 de kg sigur!
~Waveboard vs Skateboard~
Viteza-skateboard
Accelerare-skateboard
Curbe-Waveboard
Forma smechera-Waveboard
Dificultate de mers-Waveboard
Scheme-ambele...(da se poate big grin)
Daca ar fi o cursa dreapta, skateboardul ar castiga.
Dar la curbe si dificultate este waveboard-ul.
Waveboardul castiga.
Sper ca te-am ajutat big grin

| Mihaitza99 a răspuns:

Salut, poti sa iti cumperi un waveboard din decathlon