| naviDIabLO a întrebat:

De unde cumpar prepaid card la World Of Warcraft? stau in buc.

5 răspunsuri:
| hiphopbeatz a răspuns:

Diverta, orice diverta costa in jur de 160 de lei pentru 60 de zile, am avut dar am renuntat la cont.

pace!

| tipaalexandruu a răspuns:

Este in mall in suceava sau in metro sunt multe de astea ai gusturi la jocuri bv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100% din diverta si computer games, eu cel putin imi cumparam din diverta plazza! sper sa te ajute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100% din diverta dar si din computer games cred big grin, eu imi procur cardurile din diverta plazza. alex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

My10dooms@yahoo.com am preturi bune la prepaid si la cataclysm