| tymo20 a întrebat:

De unde din Romania pot sa comand pentru xbox 360 jocul quest of the dragon cu bruce lee.Nu vreau raspunsuri stupide gen cauta pe net, din gunoi sau sa-mi dati siteuri in care sa nu gasesc nimic. Dati raspunsuri concrete. Funda.

2 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Cauta in gunoi :)) (glumeam) Uite aici http://www.sigmanet.ro/Microsoft-XBOX-360-Elite-plus-2-jocuri--id40077 E cam scump :D

| tymo20 explică:

@Tev tu mi-ai dat site-ul de unde pot cumpara consola xbox.eu am nevoie de jocul ala ca am consola.