| NaughtyFamousIrresistible a întrebat:

De unde gasesc Iphone 4s sa nu fie fabricat in China? Sau toate se fac acolo?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cine face produsele Apple: iPhone, iPad, iPod si in ce conditii?
FOXCOM - este compania care face produsele Apple, este o firma din china cu 400.000 de angajati la bord.
Daca vrei un iPhone ORIGINAL cel din China este autentic. Detalii aici
http://blog.videotutorial.ro/......-conditii/

Bafta!

| Aleqa a răspuns:

Nu toate se fac acolo. Sfatul meu e sa te duci la fabricile oficiale de telefonie si sa-l iei de acolo. Sigur nu o sa regreti.

| bonjourmadam a răspuns:

Cel mai aproape il poti gasi la ''app store'' in Ungaria

Răspuns utilizator avertizat
| bonjourmadam a răspuns (pentru NaughtyFamousIrresistible):

Da...cele de la app store sunt facute in america. Daca vrei din Romania s-ar putea sa gasesti la Orange store in mall, dar nu promit. Tatal meu a vrut Iphote4s,el a fost in Franta la app store si acolo ti-l da pe abonament sau cu banii jos, cum vrei, si pe deasupra primesti si garantie