| loundy a întrebat:

De unde iau si eu teme pentru lg KP501? Sau jocuri. Va rog mult dati-mi niste siteuri

14 răspunsuri:
| Rrrretarded a răspuns:

De obicei lg-urile nu sunt prea versatile, nu cred ca accepta teme... telefonul banuiesc ca este lg kp501 Cookie http://gallery.mobile9.com/c/lg-kp501-cookie-java-software_2032/1/ cum spuneam...nu se gasesc teme la asa telefon... dar jocuri ai pe site-ul asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teme nu stiu acum caut da jocuri stiu. Ce jocuri vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista teme pentru LGKP501

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.y8.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica acest website, necesita inregistrare;
http://www.mylgcookie.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde pot sa iau "millionaire 3rd edition" (varianta celor de la glu pentru "who wants to be a millionaire")?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe siteuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa pui teme la LG kp501 intra pe www.mylgcookie.com fa-ti cont si vezi ca ai tutoriale acolo cum sa faci asta daca stii engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta ma intreb si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe zedge dar mi nu imi merg. sa incerci de mai multe ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit jocuri pe mobileheart.com dar teme nu stiu de unde sa iau nici eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mobile 9 tot ce vrei

| jocuri888 a răspuns:

Io am luat un joc cu masini da tot dupa telefon am intrat pe net si pe google am scris jocuri pentru tel si am descarcat de acolo. oricum merg majoritatea toate. iti pune el sub joc butoanele standard asa ca poti pune orice joc pe el

| merlescualex a răspuns:

De aici http://s7.bitefight.ro/c.php?uid=93744 cele mai tari temhe pentru lg cokie sau 501