| sisoloco a întrebat:

De unde imi iau si eu un epilator din Ploiesti? si cat costa? big grin

Răspuns Câştigător
| TheRealDaniel a răspuns:

Incearca la un magazin precum Domo, Altex, pretul in jur de 100 de lei

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Epilatoare gasesti la magazinele de electronice. Pretul difera in functie de firma si de cat de bun este. De exemplu exista unele care ofera si-un fel de masaj in timpul epilarii pentru a fi mai putin dureroasa dar sunt mult mai scumpe decat cele normale. Cele normale sunt undeva la 100 lei.
O seara placuta!