| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un epilator bun? care firma e mai buna?

6 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Eu am Philips, il am de 7 ani de zile fara sa-l repar vreodata, cu siguranta e cel mai rezistent

| faramatania a răspuns:

Eu am Philips Satinelle, este foarte bun, dar pot fi altele şi mai bune. Oricum, când îţi alegi o marcă trebuie să fii conservatoare.Prin folosirea lui îndelungată, vei ajunge să te epilezi foarte rar.Şi scopul este cam acesta.

| Azre a răspuns:

Philips
...aj-alb-mov

| aniitaa a răspuns:

Braun e ft bun, in jur de 150 ron

Răspuns utilizator avertizat
| aniitaa a răspuns (pentru moneda):

Eu am avut si de la Philips dar ma irita, asta de la Braun ma `` inteleg`` ft bine cu el! si de aia il recomand big grin