| NUUSTIU a întrebat:

De unde imi pot cumpara o carcasa ca asta http://weheartit.com/entry/28726803?

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! cred ca e o carcasa personalizata/pe comada ceva de genu...la noi nu cred sa gasesti asa ceva...

| XchokockX a răspuns:

Hmm. Paai. Deci. laughing Exista niste site-uri pe care iti poti personaliza carcasa. Faci comanda. Vine la tine la posta platesti si. Ai carcasa. ><. Saau. Poate gasesti asa ceva in Germania thinking Sper ca ti-am fost de folos >:d<.

| skaywalker a răspuns:

De nici unde decat la comanda mi se pare.