| AlexaC8 a întrebat:

De unde imi pot cumpara un lănţişor cu numele meu?

Răspuns Câştigător
| AliceHappyGirl a răspuns:

Nu il poti cumpara direct facut. Il faci la comanda. Intreaba la magazinele de bijuterii (aur, argint) ca unele fac, altele nu. Pretul este in functie de marimea placutei cu numele tau, de literele numelui tau si in functie de grosimea lantului. Daca este din argint costa intre 50-100 lei, iar daca este din aur mult mai mult, intre 300-600 lei sau poate chiar mai mult.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La casa de amanet.

| WitHYOu a răspuns:

Buna! Poti cauta in oras un magazin de bijuterii care sa iti personalizeze un medalion sau sa ti-l faca la comanda...eu asa am procedat