| Dalida_Daria_1982 a întrebat:

Ce as putea sa ii cumpar mamei mele de 8 martie? Eu am gasit un lantisor cu numele ei si pe ala l-as cumpara. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| BlackRose03 a răspuns:

Daca tie iti place si stii ca i l-ai oferi cu cea mai mare dragoste si ei o sa-i placa.Mi se pare un dar frumos.Ai putea pune si o felicitare alaturi.

2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Ar fi minunat daca i-ai cumpara acel lantisor, sigur i-ar place, poti sa ii mai faci o felicitare sau sa ii cumperi si o ciocolata.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Fructe.