| 7raul7 a întrebat:

De unde mi-as putea cumpara o placa de snowboard cu buti si legaturi(nu neaparat noua) pana in 150 lei?

6 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Nu cred ca gasesti la banii astia. plus ca o placa nu se cumpara asa, am luat-o si am plecat. trebuie sa fie proportionala cu inaltimea ta, in functie de nivelul tau de cunoastere, placa sa fie mai lata sau mai ingusta, mai matuita sau mai cerata si tot asa...
bafta

| bfvhjcv a răspuns:

Nu se gasesc placi de snowboard la 150 lei.pretul este undeva intre 1000-1800 lei, mai precis, in banii vechi, undeva intre 10 si 18 milioane. dar poate sa fie si mai scumpa. o sa iti dau un site de unde iti poti cumpara, de acolo mi-am luat si eu o placa de snowboard, si mi se pare destul de ok, adica poti comanda cu incredere
http://www.wintermag.ro/snowboard/placi-de-snowboard

| Syotos a răspuns:

La banii aia nici boti nu gasesti laughing Si eu is incepator si anul trecut cand mi-am luat echipamentul tot second o fost 500lei. Placa boots legaturi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe okazii.ro. bafta

| Johnny77 a răspuns:

Dude strange ceva banisori si cumpara o placa buna, nu te baga la alea pro si sumpe, dar pentru inceput iti poti lua una la 7-800 de lei
eu mi-am luat de pe www.snowrocker.ro bafta

| 7raul7 explică:

Stiu exact ce placa imi trebuie de 150 cmwinking dar caut una ieftina deoarece sunt incepator