| AndraAlexaLove a întrebat:

De unde pot cumpara cartile din seria "Twilight"?(Twilight, New Moon, Eclipse si Breaking Dawn) Si cam cat costa?
fundita!:X

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Buna! Trimite-mi email-ul tau in privat si ti le trimit eu, in romana.winking

| SoniaSoni10 a răspuns (pentru Amy):

Buna, imi poti trimite si mie cartile te rog, am mare nevoie de ele, trebuie sa le citesc pana luna viitoare iar eu nu am gasit in niciun loc colectia, daca ai putea sa-mi lasi tu email-ul tau daca ai de gand sa mi le timiti, deoarece eu nu pot sa trimit mesaje sad

Multumesc mult

4 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Ok, nu stiu sigur daca le mai am, le caut si ti le trimit, maine. amelya011@yahoo.com -raspunde.mi prin email, pentru ca nu mai intru pe TPU

| floriasdfg a răspuns:

Încearcă în Diverta. happy Nu ştiu sigur preţul, dar mai mult de 50 de lei nu dai. Ştii că s-ar putea să fie şi o ofertă, să cumperi toată colecţia la un preţ în jur de 160 de lei. Sau încearcă în librării, ţi-am spus, în jur de 50 de lei costă.

| RockChick a răspuns:

Pai de la librari si nu costa fOARTE MULT