| 0123456789 a întrebat:

De unde pot cumpara lucruri cu hello kitty!(galatzi)big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| sam a răspuns:

Am vazut un covoras cu hello kitty pe la neacsu, in 19. mi-a parut simpatic chiar si mie care nu ma dau in vant dupa "hello kitty".
numai ca l'am vazut prin septembrie.acum...nu stiu daca un covor vroiai tu... big grin

spor in toate

5 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Te referi la genti/ghiozdane? Am vazut in Real (posibil sa ai si tu supermarket-uri pe acolo), dar la 99, 99 lei. hui, scump.

| AnaisC a răspuns:

Incearca in mall.

| Bishop a răspuns:

Mai bine cumperi de pe net, de obicei lucrurile pe care le comanzi de pe net sunt mai ieftine decat cele in magazinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt din Bucuresti dar pot aduce aproape orice cu Hello Kitty si ti le pot trimite prin posta... daca te intereseaza trimite un mail la >>> me_2peu_4all@yahoo.com

| 0123456789 explică:

Ms mult:X:X