| Luci25 a întrebat:

De unde pot descarca Asphalt 6 Adrenaline HD pentru Samsung Galaxy S5660 Gio cu Android 2.3 Gingerbread? dar sa si mearga scuze de categorie

1 răspuns:
| danytkd13 a răspuns:

Draga prietene iti scriu acest mesaj cu dezamagire spunandu-ti ca nu o sa iti functioneze pentru ca si eu am Galaxy S5660 Gio cu Android 2.3.3 si daca il descarci iti zice ca telefonul nu suporta jocul(grafica pe scurt):)...
Nu mai cauta ca telefonul are 800 de Mhz doar daca ti-l maresti pana la 1Ghz altfel nu si daca ai mai mare de 800 de Mhz uite aici site:)

www.samsungapps.com