| vanceaoana a întrebat:

De unde pot descarca cartea Emily the strange: zilele pierdute?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@vanceaoana, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!winking

| Grimalkin a răspuns:

Din pacate nu gasesti Emily the Strange in format pdf. Crede-ma ca si eu am cautat-o. Du-te in Alexandria, acolo o gasesti sigur. Sau cauta si la Diverta. Eu am comandat-o de pe net, dar in librarii e vreo 30 lei happy

Răspuns utilizator avertizat
| LoVEDme a răspuns:

Si eu o caut dar o gasesc doar de cumparat...asa ca acum ma rog de matusa mea sa mi-o ia...laughinglaughing