| kiLLeRbusTed a întrebat:

De unde pot descarca driverul petru a instala placa video? si sa mearga sa-l downloadez.

2 răspunsuri:
| Danny a răspuns:

Driverul pentru placa video vine o data cu placa video in sine. Daca nu este in cutie, du-te la magazinul de unde ai cumparat modelul. Daca nici asa nu merge, cauta pe internet modelul placii video si vezi ce soft-uri sunt valabile pentru el.

Mult succes!

| kiLLeRbusTed explică:

Am intrebat de unde pot descarca nu de unde sa iau ca mi-am instalat windows-ul si n-am drivelul la placa video asa ca vreaus a stiu de unde pot sa-l downloadez?