| Anne34 a întrebat:

De unde pot lua teme pentru samsung s5560?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Telefonul tau Nu suporta alte teme decat pe cele care le are deja preinstalate.

2 răspunsuri:
| atentat a răspuns:

De pe net

| neluL a răspuns (pentru atentat):

Stii ce te rog?! Daca nu ai habar, NU MAI RASPUNDE la intrebari doar ca sa te aflii in treaba! Am gasit mai multe raspunsuri date de tine fara relevanta! care nu ajuta cu nimic si nu te documentezi inainte de a da un raspuns! Asta nu este ajutor -> ceea ce faci tu! Uite aici un raspuns aiurea si ca asta mai ai... http://www.TPU.ro/......activeaza/