| Gabriela001 a întrebat:

De unde pot lua teme pentru. telefon Samsung S5230?
FUnda:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu suporta teme decat cele care le are si mi se pare ca poti sa iti creezi tu altele, atat!

| Gabriela001 explică (pentru anonim_4396):

K mersibatting eyelashes

| AndyAndrey35 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am exact acesta si nu poti crea nimic, iar dupa un trimp o sa isi scada incet telefonul la volum, dar nu vei observa... dea bea dupa 1 an sau ceva ca sti ca altau acoperea si acum toti te acopera pe tine crying

3 răspunsuri:
| TheKillerTK a răspuns:

Va contrazic total! E un firmwar + patch si cand il instalezi bagi tema intr-un folder Res si merge(sa contina menu.swf gadget.swf myfiles.swf). Uite aici link-ul http://killtheflow.eu/tutorial-resoftare-samsung-s5230-revizuit/
Sper ca te-am ajutat! Daca nu reusesti cautama la id-ul killercsro sau catalin.stochita
Eu am in jur de 10 -20 teme pe al meu daca le vrei contacteaza-ma