| rockaholic a întrebat:

De unde pot sa comand[de pe net...] ochelari de soare rotunzi, in genul Ozzy Osbourne Sau John Lennon? Sau daca pot sa ii iau de undeva din constanta?

4 răspunsuri:
| dedesh a răspuns:

Incearca www.okazii.ro
am prieteni care si-au luat lucruri de buna calitate.ai grija insa, la cel care vinde:)sa nu te pacaleasca. poti cere detalii inainte
Http://www.starszone.eu/membrii.php?id=5760

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fi eu interesata...

| panculet a răspuns:

Salut...am eu 2 perechi de ochelari de soare cu lentile rotunde. una cu rama neagra si una cu rama aurie.sunt noi nefolositi. daca esti interesat. putem lua legatura.astept raspuns

| Cizmas_Paul_1998 a răspuns (pentru panculet):

Panculet de unde esti? sunt interesat(paullik_boy@yahoo.com)