| IngridGenDăăăă a întrebat:

De unde pot sa cumpar cercei cu magneti? Sau macar un sitebig grin... dar de preferat un magazinhappy fundita

Răspuns Câştigător
| FyfyFrancy a răspuns:

Poti gasi la un mall sau la un magazin! Nu este forte greu! Bafta!

4 răspunsuri:
| mAtaaIsAPiTziFrOmDaaClubb a răspuns:

Eu sunt din toplita... daca vrei iti zic unde e magazinultongue

| Bringthatbass a răspuns:

Euu ` sunt din resita, dar de obicei se gasesc la mall, eu acolo am gasit happy

| Papi171 a răspuns:

Trbe sa gasesti la un chiosc ceva...un chiosc care stii ca are cosmetice si jucarii si mai multe.trbe sa gasestikiss

| danypoli95 a răspuns:

Www.originals.ro tot ce vrei