| TraficantăDeDulciuri a întrebat:

De unde pot sa imi cumpăr celebrele poale in brâu? Pot sa gasesc la magazine de specialitate? Mi-e pofta de mor crying.

4 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Mergi la o prietena si gatiti impreuna, asa cei care nu pot manca nu mananca si sa fie sanatosi

| thecakeisalie a răspuns:

Haha! Din pacate nu am auzit sa fie comercializate. Singura solutie e sa iei frumos in mana cartea de bucate si sa te pui pe treaba. Succes! big grin

| TraficantăDeDulciuri explică (pentru thecakeisalie):

Stiu sa fac dar de la mine din familie nu mănâncă nimeni si nu pot sa fac numai pentru mine. Nici eu nu am vazut in comert. Pacat ca ar avea clienti sad

| thecakeisalie a răspuns (pentru TraficantăDeDulciuri):

De ce nu poti sa faci numai pentru tine?
Daca nu mai poti de pofta, fa cateva (o tava mica de exemplu) si restul lasa-le pe maine. Daca le pui in punga de plastic tin mai mult happy.