| MDE94 a întrebat:

De unde pot sa-mi cumpar o pereche de blugi de firma in focsani? caut model conic http://www.bershka.com/......Bstitching cam asa ceva

4 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

La malllaughing
Daca nu e in Focsani, du-te si tu la cel mai apropiat mall, daca chiar vrei.
Dar trebuie sa fie un magazin mare, ce dracu?

| MDE94 explică (pentru LoveForShania):

La promenada? probabil ma uit putin prin new yorker, takko si cam atat straight face

| LoveForShania a răspuns (pentru MDE94):

Da, nu sunt din Focsani, nu prea cunosc orasul laughing
Dar incearca si tu in niste magazine d`astea mai mari, acum nu zic sa te duci in ceva gen mall`ul Baneasa daca nu ai in Focsani. happy
Sunt destule magazine mari prin centru, de care tu poate nu ai auzit :p
Intreaba o colega care poate cunoaste cateva magazine d`astea mari.
Succes.

| MDE94 explică (pentru LoveForShania):

Nu prea sunt, din pacate, am fost prin alea "mari" si la capitolul blugi ori nu aveau marimea mea, ori nu aveau ce-mi place mie