| NevastuicAaA a întrebat:

De unde pun profilul la facebook privat?

Răspuns Câştigător
| ImmortalQueen a răspuns:

Te duci sus la 'contul meu ' -> setari de confidentialitate -> si alegi 'doar prietenii' -> si dupa 'apply these settings '.

3 răspunsuri:
| cristincicc a răspuns:

Salut!
-intri la editeaza profilul
-apoi in partea stinga este o lista si sub ea e scris (La setările de confidențialitate puteți decide cine are acces la informațiile din profilul dumneavoastră.)
acolo intra la< setările de confidențialitate >
- si acolo enregistrezi la < doar prietenii >

scuze de istorii sper ca am scris clar happy

| cristincicc a răspuns:

Inregistrezi asta prin a apasa butonul ala albastru pe care scrie < Apply These Settings >

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai in coltul din dreapta la,,contul meu'' si apesi setari de confidentialitate si o sa-ti apara: toata lumea
prietenii prietenilor
doar prietenii
si recomandat

tu apesi doar prietenii si in colt [jos in dreapta]apare,, apply this setting'' apesi si gata :X nu stiu daca intelegi dar sper sa te descurci, succes:X:*