| RamonaPgstai a întrebat:

Cum imi pot face profilul de facebook privat? happy

Răspuns Câştigător
| piTiCcu a răspuns:

Pasul 1 : Dai pe liniuta acea care atata in jos in dreapta sus, unde scrie acasa dupa care setezi optiunea " Setarile contului "
Pasul 2 : In stanga mai pe mijloc vezi ca scrie : " You can also visit your setări de confidenţialitate or edit profilul tău to control who sees the info there " si dai pe setari de confidentialitate.
Pasul 3 : Alegi optiunea prieteni ( sunt 3 optiuni care iti apar ) si daca alegi optiunea prieteni doar prietenii tai iti vor mai vedea profilul, restul persoanelor nu vor mai putea sa il vada...Succes!winking