| ralucaralu a întrebat:

De unde se cumpara bilete pentru balul bobocilor? Nu trebuie sa vina cineva in clasa la noi sa ne anunte? Sunt in a9a si nu stiu. Trebuie sa vorbesc cu cineva din a12a?

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Se anunta in scoala sau din clasa in clasa

| DragonFLoW a răspuns:

Daca se va face bal sigur e vreunul care cumpara bilete cu 20 de lei si vine pe la voi prin clase; si vinde cu 25 de lei sau orice froma de specula... sanse sunt mici sa nu ai ocazia sa te duci la bal. Daca nu vine nimeni la tine in clasa intreaba de altii in primul rand daca nu cata "locul de fumat al elevilor ", sigur de acolo o sa-ti iei informatiile.

| cslx a răspuns:

Vin cei de`a 12`a la voi. eu sunt in a 12`ahappy