| fatarea191 a întrebat:

De unde sti daca ai sau nu talent pentru actorie?

4 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Incearca sa te interpretezi un rol, iar cineva sa te urmareasca. Sau daca inca esti la scoala, incearca acolo. doamnele profesoare sigur vor fi impartiale.
Si nu iti trebuie doar talent ci trebuie sa-ti si placa.
Pentru a ajunge un actor faimos, e nevoie de multa munca. Dar se merita.
Succes!

| zurick a răspuns:

Ceri parerea cuiva din domeniu

| facepalmlol a răspuns:

Cred ca faci actorie cu unii in fiecare zi laughing
Ca de exemplu ii spui unuia/uneia ca iti e simpatic si nu se prinde.Intelegi?

| Morrígu a răspuns:

Bună.
Ai putea să îţi strângi câţiva prieteni care să le placă şi lor. Ai nevoie de o cameră, sau un telefon performant şi de un scenariu! Bineînţeles şi de un rol.Iar apoi vezi dacă ai talent. Pe curând