| Camil_1944 a întrebat:

De ziua armatei, pe 25 octombrie, se fac ore? Am inteles ca este zi libera, este adevarat?

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si cam ce legatura exista intre armata si educatie? Ai inteles gresit, se fac ore.In caz ca nu fac profii greva nu mai sunt libere pana pe 1 decembrie

| elena a răspuns:

Ma bucur, ca stii, ca pe 25 Octombrie este Ziua Armatei Romane, dar trebuie sa te dazamagesc...se fac ore, in schimb pensionarii militari manifesta pentru dreptul lor la o viata normala, nu numai a lor ci si a celorlalte categorii sociale, implicit si a ta, atat in tara cat si in Bucuresti.