| LaMaxim a întrebat:

Dece nu raman cartile castigate la jocul Yu-Gi-Oh! Joey the passion?

Funda!

Răspuns Câştigător
| Silviu0101 a răspuns:

Pai reinstaleaza jocul iar apoi dupa ce le castigi du-te in deck si punetiel in packet si dai accept ca sa iti ramana si nu uita sa dai la joe sa aiba packetul luihappy fundiza? happy :X

4 răspunsuri:
| Silviu0101 a răspuns:

Pai reinstalezA JOCUL SI CARTIEL care le castigi in duel punele in pachettul tau iar apoi sa accept si salveaza si-o sati ramana, si nu uita sa dai la option ca joye sa aiba pachetul sau nu altulhappy sper ca ti-am fost de ajutorhappy fundiza? :X

| oeg a răspuns:

Pentru cei la care nu se salveaza cartile :
Start->Run->regedit->HKEY_LOCAL_MACHINE->SOFTWARE si de acolo stergeti fisierul KONAMI,va va salva pe urma toate cartile castigate si toate setarile

| LaMaxim explică:

Am incercat,dar se pare ca nu merge, cand ies din joc, si reintru nu mai sunt salvate!
Alte raspunsuri pls!
Funda!

| madarapid29 a răspuns:

Iti dau eu un program ce iti deschide toate cartile instant fara sa le mai castigi add me mada_rapidistul29 poate jucam unu onlinewinking