| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar acest telefon Samsung S5230 Noble Black dar am auzit ca are baterie slaba.Ce informati imi puteti da si ce alte dezavantaje are daca sunt.

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Am avut şi eu prin clasa a 6-a, şi m-a ţinut cam 3-4 ani, mergea foarte fain, bateria mă ţinea 5-6 zile chiar dacă mă jucam, ascultam muzică, vorbeam la telefon cca 10/24. avea rezoluţie foarte bună, mergea netu' fără probleme, era tare... până a călcat tata pe el şi mi l-a făcut praf. Cred că e cel mai bun telefon de la Samsung, la preţul lui.

1 răspuns:
| Narcis951 a răspuns:

La inceput ma tinea bateria...eu il am de 2 ani si acum de 2 luni ma tine cam 24h...e frumos telefonul, merge si netul pe el