| sεcяεт a întrebat:

Deci am fost cu un baiat acum o jumatate de an, cam asa. Eu inc ontinuare ma gandeam la el si dupa ce ne-am despratit [ne-am despartit la comun acord, in ziua in care a avut loc despartirea ne cam certasem si de asta am luat aceasta decizie ]. Dar dupa aproximativ o saptamana de la despartire am inceput sa fim din foarte apropiati [mentionez ca inainte de a fi impreuna eram cei mai buni prieteni, si la fel suntem si la ora actuala ]. Ne imbratisam, ne pupam [pe pbraz. eu nu voiam sa-l las sa ma sarute ]. Si cum eram obisnuiti sa ne pupam pe obraz cand ne intalneam si cand plecam [ si nu numai atunci ], cand am plecat intr-o zi de la scoala eu am ramas cu prietena mea sa inchida clasa, si a ramas si el cu noi si prietenul sau, care statuse cu prietena mea si inca se mai iubeau dar nu voiau sa-si recunoasca. Prietena mea si prietenul lui s-au pupat atunci si el mi-a zis mie ca azi eu nu l-am pupat de loc, doar el pe mine. Si m-am ridicat putin pe varfuri sa-l pup [este mai inalt ca mine] si el a intors capul si l-am pupat pe buze. De atunci am fost din nou foarte apropiati [ intamplarea a avut loc de valentain's day ] pana prin luna aprilie cred. Dupa eu am inceput sa ma indepartez de frica sa nu ne stricam relatia de prietenie, dar totusi el ma cauta mereu [ si nu prea face el asa ceva ]. Credeti ca ma place sau doar vrea sa isi bata joc de mine? [mama mea si mama lui se cunosc si si ele si-ar dori sa formam un cuplu, mama lui mereu vorbeste frumos despre mine si zice ca sunt foarte frumoasa, iar mami are o parere buna despre el desi el fumeaza si ea stie asta ]. Help. Funditaa big hug si restul vot

3 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Normal ca te place ca astfel nici nu s ar fi uitat la tine daca te comporti asa cu el.Tu vad ca il placi, el te place, familia la fel.ce asteptati?sad...nu are rost sa va amagiti...impacati`va straight face

| Ciocoloco22 a răspuns:

Oooo, ce frumoslove strucklove struck ar trebui sa va impacati daca simti ceva pentru el si mai ales ca familiile voastre sunt d acord; Bafta!:X

| Thekeyisme a răspuns:

Eu cred ca te iubeste mult, si daca parintii sunt de acord nu stiu ce ar fi rau in asta happy