| amyamalia a întrebat:

As vrea sa aflu o parere e o poveste comlicata.Ma intalneam cu cineva care are iubita(dar e in alta tara ea, se vad de 2 ori pe an)mereu imi spunea ca o lasa, cand mi-am dat seama ca de fapt el vroia doar sex de la mine, incet incet mi-am vazut de drum m-am impacat cu fostul iar cu el vorbeam amical pe mess, el ma mai chemat sa ne int dar nu m-am dus.Ieri fiind intr-un club a venit si el.eu eram cu prietenul meu.Ca azi sa intre pe mess si sa imi spuna, prietena ta arata f f f bine asa as fi pupat-o! A intrat pe mess pe ea si i-a spus arati super bine, i-a spus ca intre mine si el nu a fost nimic! si ca ea arata suuper bine! credeti ca o face intentionat? stiind ca ea imi spune mie?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu,n-o face intentionat, e timpul sa intelegi ca doar si-a reglat apetitul sexual cu tine si bine ai facut sa-ti vezi de drum.
S-a folosit de tine si acum, posibil sa incerce acelasi lucru cu prietena ta.Nu stiu daca vrei sa o previi sau nu,ea poate ca stie intreaga poveste si va stii sa se pazeasca singura,fara sa te amesteci tu.
Vezi-ti de drumul tau,el nu se va despati niciodata de "iubita" lui,e cea mai comoda relatie pe care o poate avea,doar trebuie sa-si umple timpul cu ceva cat cealalta lipseste!
Si,si-l umple cu voi,cu tine pana mai ieri, cu prietena ta de maine incolo...
Sunt de ocolit asemenea specimene, ai grija de tine!

| misssknow a răspuns:

Da cam da din pacate pentru tine nul baga in seama e cel mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai inteles cam tirziu ca te-a tinut ca piesa de rezerva, acum incearca, alta.Asemenea pasaroi care umbla din floare in floare, trebuiesc evitati.Numai bine.