| cristina_6683 a întrebat:

De ceva timp un tip cu 4 ani mai mare vine la mine. vorbim si chestii din astea normal. acum trei dati cand a venit mi-a spus ca el chiar a inceput sa tina la mine si ma pupat pe buze de doua ori cand a plecat si mi-a spus ca daca as fi fost mai mare chiar sar fi pus cu mine. acum doua dati cand a venit la mine m-a intrebat care e melodia mea preferata si i-am aratat-o pe ipod. si dupa el mi-a dat parul peste ureche si m-a sarutat. dupa sa oprit si mi-a spus sa ma intind. si dupa am continuat sa ne sarutam si cand a plecat ne-am pupat pe buze odata. ultima data cand a venit amandoi stateam intinzi si ne uitam pe ipodul meu si el dupa ma pupat prima data pe obraz si dupa ne-am sarutat. dupa el ma intors cu spatele la el si ne tineam in brate si dupa a plecat si bineinteles ne-am sarutat cand a plecat...

el mi-a spus ca nu vrea sa mai spun la nimeni ca el vine la mine sau din astea sau ca ne-am sarutat deoarece nu prea vrea sa afle lumea despre asta... vi se pare ceva normal ca vrea sa tina secret lucrul asta? credeti ca ar trebui sa raman cu el in secret? credeti ca el ma place?

please raspunsuri cat mai explicite ...promit ca dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal asta anseamna ca te place mult dar ca mine nu vrea sa stie lumea pentru ca e mai bine sa nu stie nimeni pentru ca dupa aia o se se barfeasca

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Iti spun primul lucru la care ma gandesc eu cand un tip iti cere o relatie secreta: vrea o aventura cu tine si apoi sa scape repede de tine, iar pentru asta nu-i trebuie martori. Daca e sa fie o aventura scurta, mai bine sa nu stie nimeni ca sa nu se fereasca de nimeni cand te paraseste. Sa stii ca toti barbatii pe care i-am intalnit eu erau foarte dornici sa se lauda si sa se mandreasca cu fetele pe care le placeau.

| Razvan a răspuns:

Nu mi se pare normal ca tu sa accepti aceasta relatie.Nu sunteti la camera ascunsa.Nu cumva tipul care zici ca e mai mare are o prietena si nu vrea sa afle ca el se distreaza cu pustoaice din cand in cand? Ar fi bine sa te impui daca nu vrei sa fi roata de rezervawinking

| TąNyą a răspuns:

Eu zic că el doar se foloseşte de tine. Lasă-l

FantaSZy.

| raisa1993maria a răspuns:

Nu inteleg partea cu varsta, sunt 4 ani diferenta si ce e rau in asta? intre mine si iubitul meu sunt tot 4 ani si avem 3 ani impreuna, deci diferenta chiar nu conteaza, eu zic ca cel mai bine ar fi sa ai o discutie cu el si sa-l intrebi exact ce simte pentru tine, deja v-ati sarutat de atatea ori eu cred ca e timpul sa afli excat ce vrea de la tinehappy daca iti spune ca tine la tine sau ca ar vrea sa fie cu tine iar tu il placi pe el nu vad care ar fi problema. Referitor la faptul ca nu vrea sa spuna la nimeni probabil nu e sigur ce simte, intr-adevar pare ceva suspect ca ti-a spus asta baietii nu prea gandesc asa si la majoritatea nu le pasa de gura lumiihappy bafta pupici

| EUSIATIT a răspuns:

Tu citi ani ai? nu cumva vrea sa profite? nu te lasa pacalita. Azi un pupat miine inca unul si poimiine vrea si sa faci dragoste. Daca ascunde e ceva putred la mijloc >Vezi sa nu te agiti prea mult si sa cazi in plasa[ sper ca ai inteles la ce ma refer.] cred ca esti cam micuta de ani?

| zalisa a răspuns:

Te vrea doar pentru sex.
Uită-l sau vei suferi!
Bze

| zalisa a răspuns:

What?!?!?!?!?!?!
Tu ai 12 si el 16...Stai, am priceput.
Vrea doar sex!
Păzeşte-te fato.
Bze

| cristina_6683 explică:

PS : eu am 12 ani si el face 16 in noiembrie big grin

| PeeWeeVi a răspuns:

Cu siguranta te place! La atate saruturi sunt sigura! Dar nu prea inteleg de ce vrea sa tina in secret, intr-adevar este ceva cam ciudat, dar poate nu vrea sa se stie ca umbla cu o fata mai mica decar el.Si ar trebui sa ramai cu el in secret doar daca si tu il iubesti foarte mult.Ai mare grija! Pa pa!:*
fundita?:*

| LauraOT a răspuns:

Hey sincer nu e prea normal ca el sa vrea sa tii ascunsa rel voastra. poate are pe altcineva sau ceva de genu.Nu accepta o astfel de relatie. daca el zice ca tine la tine te-ar intelege.Adica eu consider ca atunci cand tii la o pers te afisezi cu ea. Oricum e de apreciat ca inca nu ti-a zis ca faci s. x cu el, oricum timpul nu-i pierdut si sigur o sa-ti ceara asta.Am dat si eu peste un asa specimen si crede-ma nu se merita

| anamaria91 a răspuns:

In primul rand e idiot ca tine seama de varsta. Scuze, dar asta e parerea mea. Avand in vedere ca asta il deranjeaza intr-o oarecare masura, s-ar putea sa fie acesta si motivul pentru care vrea sa fie secret. Poate ii pasa prea mult de gura lumii. Nu ai mentionat ce anturaj are. Oricum bag mana in foc ca cineva din gasca lui stie despre fazele astea. Nimeni nu se poate abtine.
Ar putea fi valabila si problema ca el mai are pe cineva, dar nu as paria pe asta.
Daca chiar vroia sa profite, te-ar fi si dezbracat cand te-a intins pe spate sau te-ar pipai mai indecent etc. Nu s-a intamplat nimic (din ce am inteles).
Poti face in felul urmator. Ii spui in fata ca mai daca ma placi, poti trece peste varsta, si nu trebuie sa fie secret. Accepta, bine, daca nu, e fraier.
Bafta!

| crhryss a răspuns:

Nu mi se pare normal ca tu sa accepti aceasta relatie.
Eu cred ca nu vrea cineva anime sa afle sau iio fi rusine cu tine ca esti mai mica eu asa cred.