| anonim_4396 a întrebat:

Deci straight face am o problema crying cine ma poate ajunta :-s vreau sa slabesc crying da` nu pot tine un program din kuza ca sunt la scoala deci n pot mank la ore fixe...:-s funda :*

Răspuns Câştigător
| alexaaa a răspuns:

Buna! stiu cum e sa nu ai un program fix, dar se poate face ceva si in privinta astawinkingstai linistitahappypoti manca normal la scoala, si dimineata. dar seara trebuie sa ai mare grija la ce mananci.incearca sa mananci ceva usor(o salata). nu te infometa, trebuie doar sa stii cum sa iti imparti mancarea la fiecare masa. dimineata poti manca mai multhee hee, la pranz mananca normal(dar nu exagera) iar seara nu manca nimic care sa cada greu. iar gustarile incearca sa mananci doar niste fructe, iaurturi. daca poti, fa vreo 20 min sau chiar 30 min de sport pe zi. ajuta ff mult, la fel ca si plimbarile din parcwinking

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Rezista la foame, daca ghioraie matele fugi de langa frigider si de langa paine.

| Ana a răspuns:

Si eu tin regim si invat de dimineata si n-am nicio problema nu mor de foame, pot sa rezist.Eu mananc doar 2 mese pe zi, cand vin de la scoala pe la 14:00 si a doua masa la 18:00.

| nimenidenicaieri_6894 a răspuns:

Trebuie sa ai mesele echilibrate si sa faci sport.Incearca sa mananci usor( adica : 2 felii maxim de paine pe zi, carne de pui, salata, fructe, iaurturi) si fa`ti abonament la fitness.
Ps.Sa sti ca fara sport degeaba te infometezi...mai devreme sau mai tarziu tot acealsi kilograme le vei avea si poate cine stie te mai alegi si cu vreo boala. Bafta.happy