| Carlitza a întrebat:

Deci, am o problema prietena mea cea mai buna este la alt liceu si pana acum nu am mai stat despartite si nu ne distram una fara alta...va rog sa ma ajutati :Ea este la nr 1 Zalau iar eu la Cns Zalau nu are medie chiar asa mare dar ma gandesc ca se poate rezolva... oare?
Se ia in functie de ultima medie cu care s-a intrat la liceul respectiv.sau se ia ultima medie din clasa respectiva si daca are putin mai mare poate intra? va rog sa ma ajutati! fundita!

1 răspuns:
| lolly_3072 a răspuns:

Chiar daca este la alt liceu, asta nu inseamna ca nu o sa va mai vedeti.adica puteti sa va vedeti dupa scoala si in weekend si gandeste-te ca o sa fie mult mai tare pentru ca o sa aveti atatea sa va spuenti atunci una alteia, o sa ieisti aman2 cu grupul celorlalt si tot asa.ca sa nu mai zic cat o sa vb la tellaughingpe tema asta
pup,winkinglolysmug
p. s:nu mai fi suparata, incearca sa fi si uh mai optimistahappy