| 3NGL3ZUL a întrebat:

Deci am si eu o intrebare legata de metin2 united pe mine m-a ajutat un viitor GM si am ajuns intre timp lv 87 cu otel +9 cu bonusuri partisan+9 cu bonusuri etc pana acum m-a crescut Gm in v2 si in v3 si in padurea rosie.De padurea rosie voiam sa va zic in special fiindca am intrebat pe toata lumea pe care o stiu "unde cresc foarte bine la lv 87 razboinic si toti au zis padurea rosie.
pe scurt:Mai este un loc unde sa cresc foarte la lv 87 razboinic in afara de padurea rosie
(va rog cititi tot)

307 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca poti bate V3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc metin 2 united si am king dar mi-am vandut arma si acum caut alta dar sa fie buna sriius +9 sau baron +0 +1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si poti creste si in v4winkingwinking

| matei20 a răspuns:

Poti in new map

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SALL pentru toata lumea am lv 109 si nu stiu unde se mai ma cresc si cum imi pot schimba parola ca e prea simpla atat am avut de spus id meu este gercos25 explicati-mi repede plz papa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creste in liho sunt de 80 85 90 95 acolo se cresc toti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In padurea rosie se creste de obicei la lv 87. dar poti sa te duci la mosul tim si te duci in liho si acolo ii rogi pe aia sa te creasca.majoritetea nu vor. darpe mine mau crescut de la lv77 pana la 81 si dupeaia am crescut singur in padurea rosie pana la lv 89.lvl-ul asta il am acum, dar vreau sa mai cresc.in liho se vine de obicei de la lv 100 sau mai mare.pe mine mau crescut putin in liho. dar e bine cand te cresste cineva in liho sa dai si u in monstri pentru ca iti cad si tie lucruri din ei. eu asa am facut si am gasit de la monstri pentru mine un ssb+2. in momentan am lv 89, dar vreau sa mai cresc. iti sugerez padurea rosie de la lvl-ul tau pana la 90-95 cam asa. e bine sa te duci sa cresti in padure de la lv 80. ok pa pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In valckus daca ai inel de teleport ca eu am lvl 90 am crecut 2 lvl acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da:X am jucat united eram pe server 1 shamy lvl 97 Ubysaman +0 kinglaughing) etc etc aveam vreo 1, 9kkk ma rog server 1 albastruhappy deci revenind la "problema" ta mergi map1 in v3 la pawni :Xacolo cresteam de la lvl 76happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mie contul sa til cresc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai creste in Linho pe united daca esti dai pe tIm

| AlyTheBest a răspuns:

Mane cresti fft bine in liho

| AlyTheBest a răspuns:

In new map cresti szooper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in liho

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu caut la fel

| dany_2098 a răspuns:

Si eu joc ma poti ajuta sa mai cresc su cu arme armuri si itemuti id meu este feraritunatf4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in new map

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal pe united cresti foarte bine la 87 in liho new map v3 v4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall
unul de nume ovi345 mo batut si o cazut baronul de pe mine si nu am fost agresiv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa cresti in new map

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun!
Va spun si eu ca daca vrei sa cresti de la lvl 80 la 90 trebuie sa te duci la new map/liho... daca vrei de la 90 la 100 trebuie sa te duci la lupi maghiari de lvl 99 sau te bati cu DemonBladeShadow ca daca esti 80 te face 92 ca e usor si pica la el epice... armuri de 100 king 1 king 2 king supratemporal(acela de de GM) GM se creste singur dar vedeti si voi cat va chinuiti atata cu metin2 united si eu sunt un maree fan si am lvl 75 cu king1

| AlexandruSmecheru2001 a răspuns:

Cel mai bine cresti in v3 si in v4!
Succes!(funda?)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in liho dai pe tim si acolo apare liho dr sa ai iteme bune sa bati bine pica water gem cristall nu rata!?!?!?!?!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti as cresti in lumea lui liho te duci la TIM si dai pe prima si te teleporteaza da ai grija ca sunt monstri de lvl80 90 100 basta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite te duci in oras in map1 la un batran care scrie tim si dai pe el dai yes si iti apare liho dai acolo ca sunt de lv 80 85 90 95 si pietre de lv 100 iti cade water gem si piece of cristal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man ia id meu marius_air66 si iti sp eu unde sa cresti intra pe id meu si vb mai multe ok te ajut eu rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu maie
serios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mane creste ma new map cresc aia de 110 acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ba voi sunteti prosti ba el vb de metin2 united cum sa creasca ma copiilor pe metin2 UNITED IN PADUREA ROSIE LA LVL 85

ma tu ascultama pe mine ca am 5 conturi lvl 115 toate de la lvl 75 facut in LIHO
daca vrei sa intrii in liho du-te la Tim in oras dai clik le Liho dar tr sa ai lvl 75 minim auzi si tu la lvl 87 il trimiteti in red forest doamne fereste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am lvl 100 si am crescut in liho