| 3NGL3ZUL a întrebat:

Deci am si eu o intrebare legata de metin2 united pe mine m-a ajutat un viitor GM si am ajuns intre timp lv 87 cu otel +9 cu bonusuri partisan+9 cu bonusuri etc pana acum m-a crescut Gm in v2 si in v3 si in padurea rosie.De padurea rosie voiam sa va zic in special fiindca am intrebat pe toata lumea pe care o stiu "unde cresc foarte bine la lv 87 razboinic si toti au zis padurea rosie.
pe scurt:Mai este un loc unde sa cresc foarte la lv 87 razboinic in afara de padurea rosie
(va rog cititi tot)

307 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai e in new maptongue cresti ff bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti merge in grota exilului sau Wart Reand Forest

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dracula du-te la tim si dai acolo liho desteptulebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te in new mau si dupa in v3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am otel +9 lv 86 blu dragon slayer +6 epice papuci coif si bratara +0 razboinic dau scut 400kk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neee,Sunde-Ti Nestiutori Rau De Tot De Geaba Va Dati Cu Presupusu Unde Sa Creasca Daca Nu Ati Jucat.Care Au Jucat Trebuie Sa Stie.Pe Scurt, Mergi Draq In Centru Si Vezi Ca E Un Mos Cu Numele Tim Si E O Harta Noua Si Acolo Pica Pice Of Cristal Care Costa Mult(1kkk)Si Faci Repede Lvl Si Iti Pica Si 10kk Cel Putin Pe Lurabig grin.
Cu Placere,Si Astia Care Nu Ati Jucat E Mai Bine Pentru Toti Nu Va Dati Cu Presupusu, Mai Mult Induceti Oamenii In Eroare, Pe Bune!
Bafta La Toti Si Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine, du-te in tarimul focului si merg in fata unde sunt creaturi de lvl mai mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te in new map crestin foarte bine! eu am avut un war de 100 si rupeam acolo in 4 zile m-am facut 100 si acum am un ninjalau de 99 si m-am facut intr-o zi bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la Tim iti arata acolo Liho te duci si cresti fb eu am crescut pana la lv 101 acolo

| Vexio a răspuns:

Eu cresteam in lihostraight face fara probleme! si eram ninja intr-o zi facusem de la 80 la 91 IN LIHO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,mai ai.In V3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca poti mergi in Liho. Daca ai lvl prea mic si nu te lasa sa mergi, este bine sa cresti in padurea rosie, sau in tinutu de foc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti toti niste prosty unde dracu ma cresti in padurea rosie nu cresty nimic acolo ducetiva ma pampalailor la tim in liho eu sunt acolo de la lv 75 si am 95 creste exemplar faci 5 lv intr-o zi.Vas sugera liho.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auziti am si eu o problema tot cu united...stiti ca este o mapa noua "lhio" ahsa in mijloc e un templu si in fata lui o fantoma verde ...eu am dat pe ea si m-a scos si nu pot juca pe caacteru meusad are lvl 101 lunara+6 king+6 scut de 90 +6 restul tot epic +6 si nu vreau sa il pierd ajutor pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde e V4 pls cine imi zice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai este un loc Tara Uriasilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa vorbesc pe scurt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge metinul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde cresc si eu la lvl 57?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar in v4 daca rezisti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt GM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc nu merge unitedu?

| sakur18 a răspuns:

Dc nu merge unitedu?

| sakur18 a răspuns:

Dc nu merge unitedu postat data 20.02. 2011 pls rasp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma poti creste in liho pica bani dati trebuie arme bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai utima camera v3 eu am lv 105 si daca stau acolo fac lv intr-o zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutari!
eu joc pe metin2unite si sa stii ca cel si cel mai bine cresti in new map
nu este greu sa mergi acolo este chiar simplu
dai pe tim si dai LIHO
eu am lvl 108 si cresc foarte bine acolo
pentru a intra in new map e o conditie doar
trebuie sa ai lvl 75 dar din cate vad la mesajul tau ai accest lvl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la Tim si dai pe Linho

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un cont de 106 si va sparg pe toti tongue. Baron +4, king +8, scut epic +5, in rest tot epic +1, magii la P ...Deci va spargwinking