| samuel_3304 a întrebat:

Deci am un dubiu ce sistem home cinema sa aleg din Sistem Home Cinema SONY DAV-DZ740, Sistem Home Cinema PHILIPS HTS3540/12,Sistem Home Cinema DVD LG HT806TH
is 3 sisteme ziceti-mi carei mai bun (calitate si sa auda bine) P:S scuze categoria

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Un prieten are sistemul LG şi e mulţumit de felul în care funcţionează ca şi calitate a sunetului şi respectiv putere.
Nici celelalte firme nu sunt de neglijat dar nu am detalii de la vreun utilizator.

1 răspuns:
| samuel_3304 explică:

Hai ma mai si raspundeti