| denisFlafi a întrebat:

Deci... am un Samsung Galaxy S 2 si mi-am luat o aplicatie unde iti scaneaza degetu cand deblochezi telefonul...Si faza e ca nu mi-a luat amprenta de la deget si imi da "Acces denied". Imi puteti spune ce sa fac, daca pot sa o fac singur sau trebuie sa ma duc la cei de la orange?
va rog sa ma ajutati!
Dau funda!:*

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Aplicatiile de acest gen sunt doar in scop de divertisment, nu este posibila scanarea efectiva a degetului pe ecranul telefonului.
Inainte de utilizarea aplicatiei ar trebui sa citesti instructiunile, spre exemplu la aplicatia "Fingerprint Scanner" trebuie sa dai click pe titlul aplicatiei si apoi sa tii degetul pe casuta de "scanare" a amprentei pana cand se deblocheaza ecranul.