| denisFlafi a întrebat:

Deci. Am un Galaxy S 2 si mi-am luat o aplicatie care iti scaneaza degetul atunci cand delochezi telefonul. dar nu mi-a luat amprenta si acum imi da "acces denied" si nu pot sa intru in tel... ce trebuie sa fac?
ajutati-ma va rog!
dau funda!

Răspuns Câştigător
| Tavii a răspuns:

Si eu am aplicatia aia...de fapt e o pacaleala tii apasat pana se aude bip de 3 ori si s-ar putea s mearga daca nu incearca de 2 ori sau chiar odata maximum e de 10 ori incearca pana reusesti... tine minte ca acel program nu scaneaza de fapt amprenta e doar o guma sa-ti pacalesti prietenii

1 răspuns:
| ralucutza12345 a răspuns:

Nu cred ca ii mai poti face tu ceva. mergi la un magazin specializat in reparatii de telefoane si acolo sigur o sa se rezolve problema.