| speechless070 a întrebat:

Deci am un telefon lg si nu gasesc un cablu de date. aveti ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Crys_2278 a răspuns:

Draga mea iti dau un sfat tine o diteta dai 2-3 kile jos si usor usor te si inalti ca asa eram si eu si am tinut dieta am slabit si m-am si inaltata de la 1.54 am 1.68 m-am apukat de dieta pentru ca cu cat te ingrasi cu atat ramai mai pitik si indesathappy sper ca te-am ajutat cumva

5 răspunsuri:
| CryssCrySta a răspuns:

Cred ca nu te place sau poate da dar baieti vor fete slabe si inalte cu tupeu si fite mai ales cei mai tari din inprejurimi adica trebuie sa te mai schimbi fizic cat si moral fi frumoasa[adica slabeste] si indrazneata.Ai incredere in tine si in fortele propri.
Ps. daca are iubita renunta nu o sa fie cu tine pentru ca nu o sa creada ca poti ajunge la nivelul ei.

| WeLoveIceCream a răspuns:

Te sfatuiesc sa faci sport.ptk si slabesti si te inalti.dar nu sala(de forta).si vei arata mult mai bine.o sa ai sanse mari de tot la elbatting eyelashes. fUNDA?batting eyelasheskiss

| stefan97nic a răspuns:

De unde stii ca nu te place incearca sa vorbesti cu el, sa te intelegi bine, si dupa sa bati apropouri"oare cum ne-am intelege daca ai sta cu mine"si din astea iar cand veti fi singuri intr-un intreabal.Succes si daca vrei poti sa imi dai si funda

| speechless070 explică:

A si eu nu pot sa-i spun ca il plac daca el nu ar simti la fel m-as face rau de tot de ras

| FreddieMercury a răspuns:

Da ce esti butelie? laughing