| LadyBoo_9921 a întrebat:

Cam cat costa un cablu de date pentru telefon? fundita happy

Răspuns Câştigător
| Șosețică a răspuns:

Intre 15 si 25 de lei...
Dar exista si mai ieftine de 10-13 lei...
Depinde de unde iti cumperi happy

13 răspunsuri:
| INNA_7716 a răspuns:

De la 20lei in sus cam pana la 50 lei

| asya a răspuns:

Depinde pentru ce telefon! Cam pana in 20 de lei! Pt Samsung Corby de exemplu costa 11 lei!

| X a răspuns:

20-30ron depinde de telefon

| VORTEX a răspuns:

Depinde de marca si model sunt la 10Ron 20 sau mai mult uite aici un site super bun cu multe modele http://www.emag.ro/search?s_cat=0&s=cablu+de+date sper ca te-am ajutat.bafta

| PokeEdy a răspuns:

20-50 lei.Iti dai seama ca dupa pret e si calitatea

| FoarteLetargic a răspuns:

In jur de 20 de lei
Funda?happy

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Dar nu ar fi mai bine sa iti cardul de memorie de le mobil daca ai intr-un cititor de carduri... E mult mai ieftin

| cataalecs96 a răspuns:

Maxim 40 lei

| RoSoul a răspuns:

Ei bine... unii din prietenii mei au dat pana la 50 Ron pe unul, insa cred ca poti gasi si mai ieftin.Site-urile pe care poti da lucruri in schimbul altora ar putea fi o solutie.Multa bafta!

| ponicaa a răspuns:

15-20 lei

| Ionut_7740 a răspuns:

In jur de 50 lei.

| myky_4509 a răspuns:

Iti dau un site pentru cablu de date.http://www.price.ro/rezultate-telefoane~cablu-de-date.html asta este.