| Kiddo_2770 a întrebat:

Deci am vazut mai demult un film.Era ceva de genu` doi vroiau sa se casatoreasca si baiatu a plecat pentru petrecerea burlacilor in Las Vegas cu fratele miresei si inca 2 prieteni. S`au imbatat [ de fapt fratele miresei ia drogat] si mirele a disparut si stiu ca unul din prietenii mirelui s-a casatorit cu o tipa blonda...si ca au furat un tigru, sau ceva de genu`. Stiti cum se numeste filmul? numele pe engleza daca se poate big hug Multumesc! >big grin

Răspuns Câştigător
| RockLover94 a răspuns:

Marea mahmureala se numeste.Genial film.Sau cu titlul original The hangover.

1 răspuns:
| Irinna a răspuns:

The Hangover(Marea mahmureala)
Cred ca la asta te referi!