| Rule a întrebat:

Salut, Nu imi pot aminti denumirea la un film, este american, gen drama- se vorbea de o simpla istorie un baiat popular si o fata desteapta dar frumoasa nepopulara in scoala.Baiatul avea probleme cu invatsamintul, si s-a rugat la fata ceea sa il ajute, i-a a dat acordul, numai cu o conditsie, ca el sa nu sa se indragosteasca in ea.Si tot asa au dus-o, ia il ajuta, el se atasha mai tare fata de dinsa, si intr-un moment fata i-a spus ca are cancer,si a sa moara, atunci el era socat,una alta, a incercat sa-i indeplineasca toate dorintsele,s-a casatorit cu dinsa, si pina la urma ea a murit.
Va rog mult, am nevoie urgent de dunimirea big grin. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mandarincikk a răspuns:

Спеши любить

2 răspunsuri:
| simanapeace a răspuns:

Nu cumva e A walk to remember? Dar nu stiu sigur

| Rule explică (pentru simanapeace):

Da da, e acesta. Dar mancdarincikk a raspuns inainte, ashak scuze de funda happy