| bkmad a întrebat:

Deci. laughing as vrea sa imi spuneti niste programe de editat poze foarte bine gen Photoshop sa para artistice! Dau funda :*

5 răspunsuri:
| G a răspuns:

Gimp. http://download.kappa.ro/action__file/id__3353
are aceleasi facilitati ca si photoshop, cu diferenta ca e gratis.

| Brianariri a răspuns:

Intra pewww. mywebface.com inregistreaza-te inarca poze la photo FX si poti sa scrii pe ele...mai multe

| Dance_1650 a răspuns:

Potoscape este cel mai bun daca vr poze artistice:*:*. Sper ca ti-am fost d folos:*:*:. fundita?big grin:**:

| marius123 a răspuns:

Http://www.taaz.com/makeover.html asta per sa-ti fie de folos